برج برفی مشهد

برج برفی مشهد

زیر مجموعه هلدینـگ برادران جوانمـرد

برج برفی دارای ۶ سالن سینما به ظرفیت ۴۰۰ نفر ، فودکورت و سالن بیلیارد و ... می باشد.

برج برفی مشهد

مشهد ، بلوار جانبازان ، بین جانباز ۱ و ۳

زیرمجموعه های برج برفی مشهد

برج برفی مشهد

برج برفی مشهد یکی از محبوب ترین مراکز تفریحی-تجاری در شهر مشهد است که هم برای کودکان و هم برای بزرگ‌سالان، سرگرمی های زیادی دارد. درست مانند نام این مجموعه، یکی از اصلی ترین تفریحات آن سرزمین برفی است که دارای سرسره، تیوپ و ... برای کودکان و بزرگسالان می باشد. امکانات تفریحی این مجموعه به برف بازی محدود نیست و دارای 6 سالن سینما، اتاق فرار، سالن بیلیارد، فود کورت، کافی شاپ، بوفه و ... می باشد. سرزمین برفی سرزمین برفی، جایی است که در فصول گرم و سرد سال، می توانید از تفریحات زمستانی با خود...
مشاهده جزییات
برج برفی مشهد

برج برفی مشهد یکی از محبوب ترین مراکز تفریحی-تجاری در شهر مشهد است که هم برای کودکان و هم برای بزرگ‌سالان، سرگرمی های زیادی دارد. درست مانند نام این مجموعه، یکی از اصلی ترین تفریحات آن سرزمین برفی است که دارای سرسره، تیوپ و … برای کودکان و بزرگسالان می باشد. امکانات تفریحی این مجموعه به برف بازی محدود نیست و دارای 6 سالن سینما، اتاق فرار، سالن بیلیارد، فود کورت، کافی شاپ، بوفه و … می باشد.

سرزمین برفی

سرزمین برفی، جایی است که در فصول گرم و سرد سال، می توانید از تفریحات زمستانی با خود و خانواده تان لذت ببرید. هنگام ورود به سرزمین برفی مجموعه برج برفی مشهد، لباس های مخصوص به شما داده می شود تا کاملا ایمن بمانید. همچنین یک اوپراتور برای کمک به شما و فرزندتان در مجموعه حاضر است تا حداکثر تفریح را داشته باشید.

شما در سالن سرزمین برفی می توانید از امکاناتی مثل سرسره، تیوپ، خانه اسکیمو و … استفاده کنید و تجربه ای عالی را برای خود و خانواده تان رقم بزنید.

پردیس سینمایی برج برفی مشهد

یکی دیگر از امکانات برج برفی واقع در خیابان جانباز مشهد، پردیس سینمایی آن است. 6 سالن سینما برای ارائه خدمات به شما و خانواده تان و پخش فیلم های محبوب شما حاضر هستند. لازم به ذکر است که این سالن ها به صورت عمومی و VIP می باشند و ظرفیتی 400 نفری دارند.

تمامی سالن های سینمای برج برفی مشهد با تکنولوژی های روز ساخته شده اند و از نظر کیفیت تصویر، صدا و امکانات عالی هستند.

اتاق فرار برج برفی مشهد

برج برفی مشهد دارای بخش هیجان انگیز اتاق فرار است تا افراد علاقه مند به ژانر اکشن-ترسناک، بتوانند اوقات خوشی را سپری کنند. اتاق فرار برج برفی مشهد یک بازی گروهی است که می توانید با دوستان خود انجام دهید.

این بخش که در طبقه همکف مجموعه واقع شده است، یکی از تفریح های مورد علاقه جمعی برای بزرگ سالان است تا ساعاتی خوش را برای نجات خود و فرمانده سپری کنند.

فوت کورت و کافی شاپ برج برفی مشهد

اگر هنگام گذراندن وقت در مجموعه تفریحی برج برفی و بالا رفتن هیجان تان احساس گرسنگی کردید، می توانید به فود کورت و یا کافی شاپ برج برفی مشهد مراجعه کنید. فود کورت مجموعه، دارای انواع غذاهای فست فودی باب سلقیه کودکان و بزرگ سالان می باشد. همچنین شما در کافی شاپ مجموعه به انواع نوشدنی های کافئینی، آبمیوه ها، اسموتی ها و… دسترسی خواهید داشت.

لازم به ذکر است که مجموعه فود کورت برج برفی، میزبان جشن تولد، دورهمی و… شما به همراه موزیک نیز می باشد.

آدرس مجموعه برج برفی مشهد

آدرس برج برفی مشهد در بلوار جانباز، بین جانباز 1 و 3 می باشد. شما به راحتی می توانید از حمل و نقل عمومی و شخصی استفاده کرده و از برج برفی دیدن نمایید.

از تصاویر مجتمع تفریحی گردشگری برج برفی مشهد دیدن فرمایید