تله سیژ دربند تهران

تله سیژ دربند تهران

زیر مجموعه هلدینـگ برادران جوانمـرد

تله سیژ دربند تهران تفرجگاهی کنار چشمه و مناسب برای کوهنوردی است.

تله سیژ دربند تهران

تهران - دربند - میدان مجسمه - تله سیژ دربند

تله سیژ دربند تهران

تله سیژ دربند تهران ، یکی از بهترین تفرجگاه های شهر است. این مجموعه که در منطقه خوش آب و هوای دربند واقع شده است، مقصدی پرطرفدار در تمام فصول سال می باشد. شما با سوار شدن بر تله سیژ می تواند مسیری 600 کیلومتری را برفراز منطقه حرکت کرده و از طبیعت بکر زیر پای خود لذت ببرید. تله سیژ دربند تهران، از زیر مجموعه های هولدینگ برادران جوانمرد می باشد. معرفی تله سیژ دربند دربند، یکی از خوش آب و هواترین مناطق واقع در شمال تهران است و مقصد تفریحی در تمام فصول سال می باشد....
مشاهده جزییات
تله سیژ دربند تهران

تله سیژ دربند تهران ، یکی از بهترین تفرجگاه های شهر است. این مجموعه که در منطقه خوش آب و هوای دربند واقع شده است، مقصدی پرطرفدار در تمام فصول سال می باشد. شما با سوار شدن بر تله سیژ می تواند مسیری 600 کیلومتری را برفراز منطقه حرکت کرده و از طبیعت بکر زیر پای خود لذت ببرید. تله سیژ دربند تهران، از زیر مجموعه های هولدینگ برادران جوانمرد می باشد.

معرفی تله سیژ دربند

دربند، یکی از خوش آب و هواترین مناطق واقع در شمال تهران است و مقصد تفریحی در تمام فصول سال می باشد. شما برای کوهنوردی، پیاده روی و استفاده از امکانات تفریحی، می توانید سری به دربند بزنید و روز خوشی را تجربه کنید.

یکی از مجموعه های تفریحی دربند که گردشگران زیادی را به سمت خود جلب کرده است، تله سیژ است. تله سیژ ساختاری شبیه به همان تله کابین های معروف دارند، اما توسط دیوارهای شیشه ای محصور نیستند. برای استفاده از تله سیژ شما باید روی صندلی های مخصوص بنشینید؛ این صندلی ها به کابل متصل هستند و کاملا ایمن می باشند.

زمانی که سوار تله سیژ دربند می شوید، می توانید از زیبایی طبیعت زیرپای خود لذت ببرید و اوقات خوشی را با خانواده تان سپری کنید. اگر پذیرای کمی حس هیجان و نشاط هستید، پیشنهاد می کنیم که حتما با خانواده خود سری به مجموعه تله سیژ دربند بزنید.

مسیر تله سیژ دربند

مسیر تله سیژ دربند تهران از میدان سربند (دربند) در کنار مجسمه معروف شروع می شود و تا ارتفاعات کوه ادامه دارد. طول مسیر 600 متر است و بسیار زیبا می باشد. شما در فصول سرد و گرم سال می توانید از تله سیژ دربند استفاده کنید.

ساعات کاری و شرایط استفاده از تله سیژ دربند تهران

بهتر است قبل از مراجعه به تله سیژ دربند از باز بودن آن اطمینان حاصل کنید. ساعات کاری تله سیژ دربند به شرح زیر می باشد:

  • شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 20:30
  • پنج شنبه و جمعه از ساعت 6 تا 20:30

لازم به ذکر است که برای استفاده از تله سیژ باید برخی نکات را رعایت فرمایید. کودکان زیر 10 سال و کمتر از 120 سانتی متر، برای سوار تله سیژ شدن باید همراه با فردی بزرگسال باشند. همچنین هیچ کودک زیر 3 سالی پذیرفته نمی شود.

 

از تصاویر مجتمع تفریحی گردشگری تله سیژ دربند تهران دیدن فرمایید